Haberler

Dekoreks İstanbul 2012 - 2. Dekorasyon Mobilya Aydınlatma Fuarı 14 - 18 Mart 2012 tarihlerinde

İLK FUAR SEKTÖRE GÜVEN VERDİ

DEKOREKS İstanbul Fuarı için
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ilk buluşma başarıyla gerçekleşti.


Türk yapı sektörünün ihtiyaçları ve beklentilerinden doğan DEKOREKS İstanbul Aydınlatma, Mobilya, Dekorasyon Fuarı, UNICERA 23. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı ile eşzamanlı olarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece / İstanbul’da gerçekleşti. Fuar, Bayındırlık ve İskan Bakanı Sn. Mustafa Demir tarafından açıldı.

 

İlk Fuara Büyük İlgi
Yapı sektörünün önemli bir boşluğunu dolduran fuarda, iç-dış mekan aydınlatma donanımları, dekoratif aksesuarlar, mobilya ve mobilya aksesuarları ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Fuar boyunca özellikle yurtdışından gelen ve TÜYAP tarafından misafir edilen alım heyetlerinin yoğunluğu ve niteliği katılımcı firmaların büyük beğenisini kazandı.“Ev almak sizden dekorasyonuna ilişkin tüm detaylar bizden” söylemiyle yolan çıkan fuar, UNICERA 23. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı ile eşzamanlı yapılmasının da getirdiği olumlu etkileşimden dolayı toplam 72 ülkeden 60.841 kişi tarafından ziyaret edildi. Yurtdışından gelen 3.530 yabancı ziyaretçi ile ilk fuarın uluslararası niteliği de önümüzdeki yıl için çok önemli bir gösterge oldu.

 

2. DEKOREKS İstanbul Aydınlatma, Mobilya, Dekorasyon Fuarı 14 - 18 Mart Tarihleri arasında KITCHEN WORLD 2012 (MUTFAK DÜNYASI 2012) ve UNICERA fuarları ile aynı tarihte Tüyap Beylikdüzünde.

 

Ayrıntılı Bilgi: http://www.dekoreks.com/

© 2011 Üçel Ticaret | Yazılım&Tasarım: bilimum.net

PHP&MySql jQuery Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional